Digitālās tehnoloģijas CAD-CAM tandēms, kas veiksmīgi adaptēts guļbūvju nozarē. Labs tautas amatniecības transformācijas piemērs, šoreiz ar cieņu pret tradīcijām un meistarību. Jaunas paaudzes guļbūves un skaistas atvadas no seniem un degradētiem  darba paņēmieniem. Ciparvadības iekārtas aizstāj namdaru tik iecienītos motorzāģus, flekšus un kuvaldas. Lieliska inovācija un progress, un ar cieņu pret kokiem. Mūsdienu prasībām atbilstošas masīvkoka guļbūves.

 

Precizitāte, acīmredzams produkta pārākums, gadsimtu gaitā pārbaudītas baļķu konstrukcijas un oriģinālie skandināvu savienojumi. Vai ir vēl kādi ieguvumi?

 


① Augstākā kvalitāte

Silta un droša māja. Savaldītas baļķu kaprīzes. Arī guļbūves sasniegusi komplicēta, industriāli un profesionāli veidota, CAD CAM tehnoloģija. Tā ietver gan senču zināšanas, gan inženieru un programmētāju kompetenci, ietver reālas inovācijas un 2023. gada kokapstrādes iespējas. Precīzi un pareizi veidotas guļbūves. Fundamentāla amatniecības pilnveide. Gandarījums profesionāļiem. Transformēti darbietilpīgi un arhaiski baļķu apstrādes paņēmieni, bez steigas un vienkāršošanas.


② Autentiski un tradicionāli

Izpildījums balstās koka būvniecības tradīcijās un seno meistaru pieredzē. Guļbūvju žanra klasika. Pilnībā replicēta, daudzu gadsimtu gaitā izlolotā, norvēģu pakšu savienojumu uzbūve. Ražošanā iekļauta ikviena vērtīga baļķu konstrukcija, novērtēta un pielāgota ikviena amatniecības nianse. Advancēti stūru savienojumi, ar loģiski strukturētu uzbūvi, ar vēsturiski pierādītu vērtību. Baļķu augstumu dažādība un formu izvēle. Ieguvums dzīves baudītājiem. Mūžam aktuāls stils.


 ③ Atveseļojoša eko māja

Priedes smarža, īsts masīvkoks. Līdzsvarota gaisa apmaiņa un mitrums. Absolūti ekoloģisks un dabīgs mikroklimats, vienīgā organiskās izcelsmes celtniecības materiāla klātbūtnē. Kļūst vieglāk elpot un ātrāk atjaunojas dzīvības spēki, uzlabojas organisma aizsargspējas un imunitāte, pieaug vispārējs tonuss un dzīvesprieks. Īsts mājīgums. Dabīgas baļķu formas, nomierinošs roku darba pieskāriens. Estētisks, dzīvs skats uz ēkas sienām, kurās spēlējas dažāda augstuma baļķi.④ Karkass pēc pasūtījuma

Skandināvu guļbūves un stūru savienojumu veids. No Jūsu idejas un dizaina līdz gatavam karkasam. Individuāla projektēšana, speciālas konstrukcijas un instalācijas. Ietver visas Jūsu vēlmes un vīzijas – modernas, klasiskas, konservatīvas, drosmīgas. CAD projektēšanas programma kombinē dažāda augstuma baļķus, CNC ciparu vadības iekārtas performē. Maksimāli kontrolēts un digitāli vadīts process. Unikāls detaļu kopsalikums, amatniecības stils, roku darba akcenti. Iespējams ir viss.


⑤ Par taisnīgu cenu

Par jaunas paaudzes guļbūvēm. Par virkni lielisku uzlabojumu: stūrus blīvējoša tapa un regulējama uzspīle, palielināts tapu diametrs un skaits, slēpti instalāciju kanāli, gropējumi, elastīgas baļķu savilces u.c. Par plašām projektēšanas iespējām un klienta iesaisti ēkas karkasa (svarīgākās daļas) ražošanā. Par visiem, garantētiem un stimulējošiem, faktoriem. Par ražotāja tāmēm un cenu, bez uzcenojuma. Par ievērojami izdevīgāku cenu. Par ievērojami augstāku kvalitāti nekā vidēji tirgū.


⑥ Viss ar garantiju

Garantēta apstrādes precizitāte, izpildījuma kvalitāte, baļķu konstrukciju stabilitāte, vienmērīga sēšanās, ēkas spiediena testu noturība un labākā karkasa cena. Protams, ja ņem vērā kvalitāti. Pieredze un kompetence, ar CNC jau 20 gadus. Augsts būvbaļķu kvalitātes standarts. Ātra montāža un citu izmaksu ekonomija. Montāžas gaitā: baļķa kopija, ātra piegāde un nomaiņa. Ēkas sēšanās periodā: Pēcapkalpošanas servisa līgums. Guļbūve noteikti pārdzīvos ne vienu vien cilvēku paaudzi. Ar garantiju.


Pilna priekšstata izveidei par mūsu guļbūvēm un XXI gadsimta kokapstrādi, iesakām noskatīties īsu video par stūru savienojumu un frēzējumu izveidi, par urbšanu un baļķu apstrādi.

Produkts

Guļbūves no priedes masīvkoka ar jumta konstrukciju

Process: ① Karkasa 3D modelēšana → ② Pilns CNC apstrādes spektrs: savienojumi, frēzējumi, urbumi, gropes, profili, pārejas, loki, savilces, uzspīle → ③ Amatniecības elementu izveide un kontrolmontāža → ④ Gatava konstrukcija, gandrīz kā Lego

Piedāvājam 3 baļķu formas, lai integrētu guļbūvi apkārtējā vidē, atbilstoši Jūsu gaumei:

 

 

 

 

 

Interaktīvā animācija

Lieliski eksponē guļbūves uzbūves principus un nianses


 

EKO NAMS®Ieguvumi

Jaunas paaudzes guļbūves. Dabīgi, patīkami, precīzi un akurāti. Būvprojekta svarīgākā sastāvdaļa ir guļbūves karkass. Meistarība un tradīcijas, tehnoloģija, atbildība... Priekšrocību saraksts, kas paceļ jaunā kvalitātes līmenī. Tehnisko uzlabojumu palete, izpildes termiņi, apmierinātība un drošības sajūta. Izziniet guļbūves kvalitātes, salīdzinot ar roku darbu.

EKO NAMS®

ROKU DARBS

1 Dažāds baļķu augstums

i

2 Dažāds kopturu diametrs

i

3 Baļķu profilu pārejas

i

4 Pakšus aizverošā tapa

i

5 Sēšanās vienmērīgums

i

6 Savienojumu dalījuma proporcionalitāte

i

7 Baļķu salikuma kontrasts

i

8 Bezdelīgastes savienojumi

i

9 Stūra savienojumu uzspīle

i

10 Viengabala baļķi

i

11 Tapojuma stabilitāte

i

i

12 Iespēja sakļaut spraugas stūros

i

13 Ēkas hermētiskuma normu atbilstība

i

14 Uzlabotas siltumīpašības

i

15 Dubultas ārsienas

i

16 Izpildījuma kvalitāte un precizitāte

i

17 Nav cilvēcisko kļūdu

i

18 Mierīga guļbūves atmosfēra

i

i

19 Dažādi sienu biezumi, savstarpēja savienošana

i

20 Dažāds baļķu profilējums

i

21 Dažādas kvalitātes un izcelsmes koksne

i

22 Elektrības un citu instalāciju kanāli

i

23 Gropes griestu un grīdu ievietošanai

i

i

24 Precīzas jumta atbalsta plaknes

i

i

25 Savilces pusbaļķu savienošanai

i

26 Atbilstība projektam, pareizas konstrukcijas

i

27 Pamatu vainaga atbilstība pamatiem

i

i

28 Precīza ēkas līmeņu un daļu pārnese

i

29 Ātra un precīza montāža

i

30 Kalibrētu kokmateriālu komplektācija

i

i

31 Īss pasūtījumu izpildes termiņš

i

32 Atbilstoša cena par autentisku produktu

i

33 Baļķu raukums

i